Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
