Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
