Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Url
ta: முகவரி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
