Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Other
tr: Diğer

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
