Linked Content Entity (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва
