Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Name
bn: নাম

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
