Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
