Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Url
da: URL

en: Other
da: Anden

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn
