Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
