Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL

en: Other
eo: Alia
