Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Path
es: Ruta

en: Url
es: URL

en: Other
es: Otro(s)

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema
