Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Other
it: Altro

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
