Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Url
ja: URL

en: Id
ja: ID

en: Other
ja: その他

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称
