Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Url
mn: Хаяг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
