Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Name
ms: Nama

en: Path
ms: Laluan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Machine name
ms: Nama mesin
