Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
