Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Other
nn: Andre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
