Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Url
oc: URL

en: Other
oc: Autre

en: Machine name
oc: Nom sistèma
