Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Url
ru: Url-адрес

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя
