Linked Content Entity (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov
