LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Hidden
am: ድብቅ
