LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Installed
ast: Instaláu
