LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: ID
az: İD

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Hidden
az: Gizli

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Uses
az: İstifadə edir

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)
