LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Normal
be: Нармальны

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Hidden
be: Схаваць

en: Installed
be: Усталявана

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Minimal
be: Мінімальны

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Dark
be: Цёмная
