LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
