LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Normal
bs: Normalno

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Hidden
bs: Sakriven
