LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Media
ca: Multimèdia

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Skin
ca: Aparença

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Light
ca: Clar

en: Uses
ca: Usos

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Minimal
ca: Mínima

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Dark
ca: Fosc

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
