LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Normal
cs: Normální

en: Media
cs: Média

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Hidden
cs: Skryté

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Uses
cs: Použití

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Minimal
cs: Minimální

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Wrapper Class
cs: Třída obalovacího elementu

en: Maximum Width
cs: Maximální šířka

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Configuration Profiles
cs: Konfigurační profily
