LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Overlay Color
cy: Lliw Troshaen
