LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Label
da: Etiket

en: Left side
da: Venstre side

en: Right side
da: Højre side

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Hidden
da: Skjult

en: Middle
da: Midt

en: Installed
da: Installeret

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Overlay
da: Overlejring

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Light
da: Lyst

en: Uses
da: Bruger

en: Overlay Color
da: Farve på overlejring

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Dark
da: Mørkt

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
