LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
