LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Skin
el: Θέμα

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Shadow
el: Σκιά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
