LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Normal
et: Tavaline

en: Media
et: Meedia

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Hidden
et: Peidetud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Thumbnail Height
et: Pisipildi kõrgus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Skin
et: Kujundus

en: Overlay
et: Ülekate

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Uses
et: Kasutab

en: Minimal
et: Minimaalne

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
