LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Normal
eu: Arrunta

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Middle
eu: Erdian

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Uses
eu: Erabilerak
