LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Left side
fi: Vasen sivu

en: Right side
fi: Oikea sivu

en: Normal
fi: Normaali

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Middle
fi: Keskellä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Overlay
fi: Päällys

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Light
fi: Vaalea

en: Uses
fi: Käyttää

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Dark
fi: Tumma

en: Visual & Layout
fi: Ulkoasu & asettelu
