LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Minimal
fil: Pinakakakaunti
