LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Middle
gl: Medio

en: Installed
gl: Instalado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Skin
gl: Tema

en: Overlay
gl: Superposición

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Uses
gl: Usos

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Minimal
gl: Mínimo

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Dark
gl: Escuro
