LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Status
he: סטטוס

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Left side
he: צד שמאל

en: Right side
he: צד ימין

en: Normal
he: נורמלי

en: Media
he: מדיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Hidden
he: מוסתר

en: Middle
he: אמצע

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Uses
he: שימושים

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Minimal
he: מינימלי

en: Visual & Layout
he: סידור ומראה האתר
