LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Normal
hr: Normalno

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Uses
hr: Uporaba

en: Minimal
hr: Minimalno

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
