LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Left side
hu: Bal oldal

en: Right side
hu: Jobb oldal

en: Normal
hu: Általános

en: Media
hu: Média

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Default Profile
hu: Alapértelmezés szerinti profil

en: Middle
hu: Közép

en: Fade
hu: Áttünés

en: Installed
hu: Telepített

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Skin
hu: Smink

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Light
hu: Világos

en: Uses
hu: Használat

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Minimal
hu: Minimális

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Dark
hu: Sötét

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: Visual & Layout
hu: Látvány és elrendezés

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Configuration Profiles
hu: Konfigurációs profilok
