LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Minimal
hy: Նվազագույն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
