LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Left side
ja: 左サイド

en: Right side
ja: 右サイド

en: Normal
ja: ノーマル

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Hidden
ja: 非表示

en: Middle
ja: 中

en: Fade
ja: フェード

en: Installed
ja: インストール済み

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Skin
ja: スキン

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Uses
ja: 機能

en: Minimal
ja: 最少

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Visual & Layout
ja: 見た目 & レイアウト

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
