LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Fade
jv: Bureng

en: Installed
jv: Dipasang

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
