LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
