LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Media
km: មេឌៀ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Uses
km: ប្រើ

en: Minimal
km: អប្បរមា

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
