LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Zoom In
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Shadow
kn: ನೆರಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Right to Left
kn: ಬಲದಿಂದ ಎಡಕ್ಕೆ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
