LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Minimal
ku: کەمترین
