LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Normal
lt: Normalus

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Light
lt: Šviesi

en: Uses
lt: Naudoja

en: Minimal
lt: Minimalus

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Visual & Layout
lt: Išvaizda ir išdėstymas

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
