LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Right side
lv: Labā puse

en: Normal
lv: Normāls

en: Media
lv: Multivide

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Uses
lv: Lieto

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Minimal
lv: Minimāls

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
