LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
